JavaScript is required

Hakkımızda

Şirketimiz Hakkında

İmamoğulları İnşaat Malzemeleri A.Ş

1987 yılında sadece 18 m²'lik bir iş yerinde elektrik, su ve boya malzemeleri satışı yaparak "İmamoğulları Ticaret" adıyla iş hayatımıza başladık ve işimizi sürekli geliştirerek 1997-1998 yılları arasında "İmamoğulları İnşaat Nakliye Taahhüt Ltd.Şti" firmasını kurduk. Yolumuza devam ettik.

2009-2010 yıllarında yapılan yapılanmamıza yeni ve güçlü bayilikler ekleyerek ve her yıl çıkış trendini artırarak İmamoğulları Grubu içerisinde İmamoğulları İnşaat olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Grup içerisinde 110 çalışana sahip olan şirketimiz, geleceğe yönelik güçlü adımlar atarak iş hayatına devam etmektedir.

Misyon

İmamoğulları Ticaret-İnşaat Malzemeleri A.Ş., yenilikçi ve kalite odaklı yaklaşımıyla sektörde önde gelen bir konuma ulaşmayı hedeflemektedir. Sürekli büyüyen ve gelişen bir şirket olma vizyonu ile ilerlerken her zaman müşteri memnuniyetini öncelikli tutmaktadır. Yenilikçi çözümler ve sürdürülebilir uygulamalarla sektörde kalıcı bir etki yaratmayı amaçlar.

Vizyon

İmamoğulları Ticaret-İnşaat Malzemeleri A.Ş., yüksek kaliteli ürünler ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerine en iyi deneyimi sunmayı hedeflemektedir. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek kendini sürekli geliştiren bir organizasyon olarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan çözümler üretmekte ve her zaman kaliteli hizmeti hedeflemektedir. Güvenilir ve yenilikçi yaklaşımı benimseyerek sektörde öne çıkma ilkesini benimser ve sürdürülebilir büyümeyi başarmayı amaçlar.